• nature
    Kurumsal

STEEL HOUSE | Kurumsal

                                                                                                                                                                                       
HER GÜN BİRAZ DAHA İLERİ                                                                                   

İş hayatıma 1999 yılında küçük bir ofiste  proje hizmeti ile başladım. 2001 yılında İnşaat sektöründe müteahhitlik yapmaya başladım. 2003 yılında ön üretimli yapılar olan prefabrik yapılara Aksaray ilinde organize sanayi bölgesinde STEEL HOUSE markası adı altında 10.000 m2 fabrika yatırımı yaparak markayı oluşturdum.

Sektörün günümüz koşullarında insanların ihtiyaçlarının bu yönde olacağı öngörüsüyle yapmış olduğumuz yatırım bizim nedenli doğru bir yatırım yaptığımı bugün kanıtladı.

Sektörde çok sayıda ciddi yatırımların başlangıç aşamasında bulunarak binlerce şantiye binaları, ofisler, yatakhane binaları, spor tesisleri, prefabrik ve çelik evler, konteynerler, kabinler, modül evler inşa ettik. Binlerce müşteriyle tanıştık memnuniyetlerini paylaşma mutluluğu yaşadık. Müşterilerimizle dost olmak en büyük kazancımız oldu.

Şantiye yapılarında tamamen perçin ve vidalı sistemli olarak ürettiğimiz yapıların defalarca sökülüp takılarak kullanılmasını sağladık. Tedarikçisi olduğumuz firmaların vazgeçilmezi olmanın gururunu yaşamaktayız. Kısa sürede kaliteli binalarımızla ve uygun fiyatlarımızla kendinden söz ettiren sektörün ciddi bir firması olduk.

Konteynerlerde demonte uyumlu ve yekpare olabilen özel tasarımımızla günlük 30 adet konteyner üretim kapasitesine ulaştık. Ayrıca her türlü kabin imalatımızla taleplere kayıtsız kalmadık. Ürünlerimizin ülkemizin her bölgesine ve dünyanın birçok ülkesine ulaşmasını sağladık.

Prefabrik binalarda müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünleri baz alarak onlarca standart üretim modeller belirledik. Kaliteli, ekonomik, pratik, hızlı prefabrik yapılar ürettik. 

Yurtdışı ihracatımız dış ticaret ekibimizin çalışmalarıyla hızla artmaktadır. Yurtiçi satışlarımız bayi ağı sistemimizle gerçekleşmektedir.

Ülkemizdeki üretimin artması ve dünya çapında markalaşma adına ve sektördeki ağırlığımızı artırmak için yatırımlarımız ve çalışmalarımız devam edecektir.

 

İsmail GÜMÜŞSOY/İnşaat Mühendisi/Yönetim Kurulu Başkanı

 

Tanıtım Filmimiz

Misyon-Vizyon

Misyonumuz

Kendimizi ürünlerimizle anlatabileceğimiz kaliteli üretim ile mutlu müşteri, mutlu çalışan, mutlu tedarikçiler üçgeni oluşturmak.

Vizyonumuz

Teknolojiyle büyüyen, üretimiyle mutlu eden firma olarak sektörde kalıcı olmak.

Değerlerimiz

Çevre bilinci ile gelecek odaklı çalışmamız. Çalışanlarımız en değerli varlıklarımızdır. Öğrenme, iyileştirme ve değişimin sürekliliği. Faaliyetlerimizde; verilere dayalı, süreç odaklı yönetim anlayışı. Yönetimde açık, tutarlı ve ulaşılabilir liderlik anlayışın uygulanması. Grup odaklı çalışmalar. İlişkilerimizde güven, saygı ve doğruluk. Açık ve dürüst iletişim...

Steel House

İnsan Kaynakları

Steel House | İnsan Kaynakları Politikası

Şirketimizin İnsan Kaynakları Politikası; Türk sanayindeki öncü konumunu kapasitesini artırarak sürdüren, paydaşlarının beklentilerini karşılayan, çalışana değer veren, değişime açık, bölgesinde lider, global bir şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır.

Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, hizmet birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yönelik planlamaların yapılması, uygulanması, yetkinliklerin belirlenmesi, performans yönetimi, kariyer planlaması çalışmalarının bilimsel metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesi İnsan Kaynakları Politikamızın hedefidir.